
Рюкзак Onepolar 1307 Khaki
1 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1307-one
+380 (63) 452-59-71
Олександр, Вайбер швидка довідка- +380 (99) 393-65-64Vodafone, Олександр
- +380 (63) 452-59-70Life, Марина, Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У наявності темно-зелений колір.
Об'єм 25 літрів.
Повністю вентильована та зручна м'яка спинка, м'які плечові лямки створюють додатковий комфорт під час носіння.
Маленька кишеня для mp3, CD плеєра.
Вихід для навушників, можливість слухати музику, тоді як плеєр добре захищений у спеціальній кишені рюкзака.
Дві бічні сітчасті кишені на гумці.
Регулювальна грудна стяжка.
Зовнішні розміри рюкзака 49-30-21 см.
Polyester Oxford PU 1000D.
Вага 970 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,4" |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Виробник | Onepolar |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Об`єм | 25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер Cordura PU 1000 D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴









