Акція

Стильна сумка жіноча клатч RD7103
440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7103-red
+380 (63) 452-59-71
Олександр, Вайбер швидка довідка- +380 (99) 393-65-64Vodafone, Олександр
- +380 (63) 452-59-70Life, Марина, Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Маленька, стильна, елегантна, модна, практична маленька жіноча клатч сумочка. Дівчина, яка зупинить свою увагу на цій сумочці, обов'язково підкреслить свій стиль. Розміри 18*11*5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHY |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Глибина | 4 |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴







